Resum Ple juny 2020 Reproduir video

26-06-2020 Resum Ple juny 2020

Destaquem Tots els vídeos

  • Video: 25-06-2020

    25-06-2020

    Ple Municipal juny 2020 (4) - Mocions Cs, L'He en Comú Podem i PP

  • Video: 26-06-2020

    26-06-2020

    Resum Ple juny 2020

  • Video: 25-06-2020

    25-06-2020

    Ple Municipal juny 2020 (3) - Mocions PSC i ERC

  • Video: 25-06-2020

    25-06-2020

    Ple Municipal juny 2020 (2) - Mocions conjuntes

  • Video: 25-06-2020

    25-06-2020

    Ple Municipal juny 2020 (1) - Dictàmens i control

  • Video: 22/06/2020

    22/06/2020

    Entrevista de L'Informatiu - Pepe Castro, tinent d'alcalde de Convivència i Seguretat

  • Els nous membres de l'equip de govern municipal

Enviar aquesta notícia per e-mail Imprimir aquesta notícia politica 17. 06. 2019

Els nous membres de l'equip de govern municipal

Quinc càrrec desenvoluparan els regidors?

   
psc_nuria_marin 

Núria Marín. Alcaldessa, responable de l'àrea d'Alcaldia-Presidència. Va ser nomenada per primer cop alcaldessa el 19 d'abril del 2008. Es regidora des de 1995.

   
psc_belver Francesc Josep Belver. 1r Tinent d'alcaldia. Responsable de l'àrea de Planificació, projectes estratègics i Hisenda. En el darrer mandat ha estat 1er Tinent d’alcaldia Àrea de Coordinació, Planificació, Desenvolupament Econòmic i Ocupació. És regidor des de 1999.
   
 Cristian Alcázar. 2 Tinent d'alcaldia. Responsable de l'àrea d'Espai públic, habitatge, urbanisme i sostenibilitat. En el darrer mandat ha estat 3r tinent d’alcaldia, regidor de l’Àrea de Benestar i Drets Socials, d’Esports i Joventut i del Districte II. És regidor des de 2007.
   
 Maria Teresa Revilla. Regidora adjunta d'Espai públic, habitatge, urbanisme i sostenibilitat i del Districte I. Va ser regidora de Relacions amb les Entitats, durant un any, el 1994.
   
 Pepe Castro. 3r Tinent d'alcalde. Responsable de l'àrea de Convivència i seguretat. En el darrer mandat ha estat Tinent d’Alcalde d’Espai Públic,Habitatge,Urbanisme i Sostenibilitat. És regidor des de 2011. 
   
psc_perea Rocio del Mar Ramírez. 4a Titenta d'alcaldia i responsable de l'àrea d'ocupació, empresa, turisme i economia social. En l'anterior mandat ha estat regidora deTurisme i Desenvolupament Econòmic. I des de 2017, també regidora dels districte IV i V. És regidora des de 2015.
   
 Jesús Husillos. 5è Tinent d'alcaldia. Responsable de l'àrea d'Equitat, drets socials i recursos humans. A l'anterior mandat ha estat regidor de govern de Benestar Social de l’Ajuntament de L’Hospitalet. És regidor des de 2011. 
   
 Laura García. Regidora adjunta d'Igualtat i regidora adjunta de Joventut. S'estrena com a regidora.
   
 Jaume Graells. 6è Tinent d'alcaldia. Responsable de l'àrea d'Educació, Esports i Joventut. En l'anterior mandat ha estat tinent d'alcalde d'Educació. És regidor des de 2011.
   
psc_perea Cris Plaza. Regidor adjunt d'Esports i del Districte VI. S'estrena com a regidor.
   
psc_perea David Quirós. 7è Tinent d'alcaldia. Responsable de l'àrea d'Innovació i Cultura. Regidor del Districte III. En l'anterior mandat ha estat regidor de Cultura, Innovació Social i Districte III. És regidor des de 2016.
   
 Ma Ángeles Sariñena. 8a Tinenta d'alcaldia. Responsable de l'àrea de Participació i relacions ciutadanes. Regidora de Govern de Cultura Popular. A l'anterior mandat ha estat regidora de govern d’Igualtat i Gent Gran i regidora de govern de Comerç i Drets dels Consumidors. És regidora des de 1999.
   
 Olga Gómez. Regidora del Districte II. S'estrena com a regidora.
   
psc_perea Maria Dolores Ramos. Regidora dels Districtes IV i V. S'estrena com a regidora.